Cennik oraz mapa dostępności

Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy osiedla. Po najechaniu kursorem na interesujący Cię dom otrzymasz informację na temat: dostępności domu, ceny oraz powierzchni. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem pod numerem telefonu 791 001 101.

Domy spełniają warunki rządowego programu mieszkanie bez wkładu oraz bezpieczny kredyt 2%. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na energię dom spełnia również warunki ekokredytu hipotecznego zatem niższego oprocentowania kredytu.

W celu uzyskania informacji na temat kredytu hipotecznego zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 726-196-626

Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy osiedla. Po naciśnięciu ekranu telefonu na interesujący Cię dom otrzymasz informację na temat: dostępności domu, ceny oraz powierzchni. Dodatkowo mapę możesz powiększyć naciskając ikonę + znajdującą się w prawym dolnym rogu mapy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem pod numerem telefonu 791 001 101.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.